Projekty współfinansowane z funduszy UE

Katedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych

Projekt – „Nowej generacji system posuwu wysokowydajnych kompleksów ścianowych”

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: Konkurs 1/4.1.4/2017 Projekty aplikacyjne

Numer projektu: POIR.04.01.04-00-0068/17,

Kierownik projektu: Prof. dr hab. inż. Antoni Kalukiewicz