Aktualności-niestacjonarne

• 25 Września 2017

Opłata za semestr zimowy 2017/18

Termin płatności upływa dnia 30.09.2017 r. Opłatę należy wnieść na indywidualne konto bankowe studenta według zasad opisanych poniżej. Przed dokonaniem opłaty należy zalogować się na swoje konto do Wirtualnej Uczelni. Po zalogowaniu się, należy wybrać opcję z menu „Twoje (...)

Termin płatności upływa dnia 30.09.2017 r.

Przed dokonaniem opłaty należy zalogować się na swoje konto do Wirtualnej Uczelni. Po zalogowaniu się, należy wybrać opcję z menu „Twoje dane finansowe”, następnie „Naliczenia i wpłaty”.

Wysokość opłaty jest wskazana w Wirtualnej Uczelni.

Każda opłata, widoczna w systemie Wirtualna Uczelnia, ma w kolumnie "Subkonto" numer rachunku, na który ma zostać dokonana wpłata, a w kolumnie "Tytuł przelewu" tekst, który musi być wpisany w tytule przelewu wpłaty.

Dla każdej opłaty w kolumnie "Druk przelewu" jest link "Drukuj", który pozwoli wydrukować gotowy druk przelewu do banku.

Uczelnia nie odpowiada na następstwa błędnego zakwalifikowania wpłaty, powstałe na skutek okoliczności leżących po stronie wpłacającego, w szczególności w wyniku wpisania niewłaściwego numeru rachunku bankowego lub niewłaściwego tytułu opłaty.

Wniesienie opłaty za semestr jest podstawą umieszczenia studenta na liście studentów.

Przypominamy, że podania o urlop dziekański należy składać w Dziekanacie do dnia 14.10.2017 r. W przypadku nieterminowego złożenia podania o urlop dziekański opłata wynosi 10% opłaty semestralnej za każdy zjazd, który odbył się do dnia złożenia podania o urlop.

• 05 Września 2017

Studia niestacjonarne - terminy zjazdów

W semesrze zimowym w roku akademickim 2017/2018 na studiach niestacjonarnych I-o i II-o stopnia planowane są następujące terminy zjazdów: 7, 8 października - zjazd 1, 14, 15 października - zjazd 2, 21, 22 października - zjazd 3, 28, 29 października - zjazd 4, 18, 19 listopada - zjazd (...)
    Studia niestacjonarne - terminy zjazdów

W semesrze zimowym w roku akademickim 2017/2018 na studiach niestacjonarnych I-o i II-o stopnia planowane są następujące terminy zjazdów:

• 7, 8 października - zjazd 1,
    • 14, 15 października - zjazd 2,
    • 21, 22 października - zjazd 3,
    • 28, 29 października - zjazd 4,
    • 18, 19 listopada - zjazd 5,
    • 25, 26 listopada - zjazd 6,
    • 09, 10 grudnia - zjazd 7,
    • 16, 17 grudnia - zjazd 8,
    • 13, 14 stycznia - zjazd 9,
    • 20, 21 stycznia - zjazd 10.

• 14 Czerwca 2017

Egzamin kierunkowy (dyplomowy) AiR

Egzamin dyplomowy dla studentów I stopnia na kierunku - Automatyka i Robotyka

Egzamin dyplomowy dla studentów I stopnia na kierunku - Automatyka i Robotyka odbędzie się w trakcie obrony.

dodał: Dziekanat
  • 26 Maja 2017

Egzamin kierunkowy (dyplomowy) MiBM

Egzamin dyplomowy dla studentów I stopnia na kierunku - Mechanika i Budowa Maszyn odbędzie się:

termin 1: 24.06.2017, godz. 12.00, B2, s.100

termin 2: 01.07.2017, godz. 09.00, B2, s.123

termin 3: 09.09.2017, godz. 09.00, B2, s.123

Zapisy w Dziekanacie (B2, pok. 1)

wymóg: małe absolutorium

dodał: Dziekanat
  • 12 Maja 2017

przedmioty obieralne na st. niestacjonarnych - instrukcja

Prosimy zapoznać się z instrukcją (w załączniku w formacie pdf) wybierania przedmiotów obieralnych na studiach niestacjonarnych.