Akademia Górniczo Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie AGH

Aktualności-ogłoszenia

• 18 Lutego 2017

WPIS NA SEMESTR LETNI ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017

Dokumenty oraz informacje odnośnie zasad wpisu na semestr letni 2016/2017 zostały zamieszczone w zakładce "blankiety"

WPIS NA SEMESTR LETNI ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017

• 18 Lutego 2017

Studia stacjonarne II stopnia - zapisy na lektorat B2+

24 lutego 2017r. (piątek) na stronie Studium Języków Obcych ( http://home.agh.edu.pl/~korzonek ) uruchomiony zostanie panel, za pomocą którego studenci studiów stacjonarnych II stopnia będą mogli zapisać się na lektoraty z języka angielskiego specjalistycznego B2+ .
    Studia stacjonarne II stopnia - zapisy na lektorat B2+

24 lutego 2017r. (piątek) na stronie Studium Języków Obcych (http://home.agh.edu.pl/~korzonek) uruchomiony zostanie panel, za pomocą którego studenci studiów stacjonarnych II stopnia będą mogli zapisać się na lektoraty z języka angielskiego specjalistycznego B2+.

• 09 Lutego 2017

Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską: Badania efektywności procesu kruszenia w wibracyjnych kruszarkach szczękowych

W dniu 21 luty 2017 r. o godz. 11:00 w AGH, paw. B-II, Ip. sala 110 odbędzie się publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr inż. Marcina Mazura na temat: Badania efektywności procesu kruszenia w wibracyjnych kruszarkach szczękowych.

Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską: Badania efektywności procesu kruszenia w wibracyjnych kruszarkach szczękowych

• 26 Stycznia 2017

Nagroda imienia Profesora Zygmunta Drzymały 2017 (3 000 zł) - 5 EDYCJA

• 26 Stycznia 2017

Konkursu Na Najlepsze Prace Dyplomowe WIMIR 2017 - 6 EDYCJA

• 24 Lutego 2017

Puchar Dziekana WIMiR 1-3 marca 2017

V Puchar Dziekana WIMiR w narciarstwie alpejskim i snowboardzie.
    1-3 marca 2017
    Kraynica Zdrój

Puchar Dziekana WIMiR 1-3 marca 2017

• 13 Stycznia 2017

Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską: Modelowanie propagacji fal w zastosowaniach medycznych używając metody lokalnej interakcji

W dniu 03 luty 2017 r. o godz. 11:00 w AGH, paw. B-II, Ip. sala 110 odbędzie się publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr inż. Zahry Hashemiyan na temat: Modelowanie propagacji fal w zastosowaniach medycznych używając metody lokalnej interakcji

Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską: Modelowanie propagacji fal w zastosowaniach medycznych używając metody lokalnej interakcji

• 12 Stycznia 2017

Seminarium dydaktyczne dla pracowników WIMiR WTOREK 17.01.2017

Prodziekan ds. Kształcenia prof. dr hab. inż. Edward Michlowicz

zaprasza pracowników Wydziału

na seminarium i otwartą dyskusję

WTOREK 17.01.2017 godz. 14.00 sala 123/B2

Seminarium dydaktyczne dla pracowników WIMiR WTOREK  17.01.2017

• 07 Stycznia 2017

Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską: Obrazowanie trójwymiarowe w diagnostyce termowizyjnej

W dniu 19 stycznia 2017 r. o godz. 13:00 w AGH, paw. B-II, Ip. sala 110 odbędzie się publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr inż. Piotra Hellsteina na temat: Obrazowanie trójwymiarowe w diagnostyce termowizyjnej

Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską: Obrazowanie trójwymiarowe w diagnostyce termowizyjnej

• 06 Grudnia 2016

III rok MiBM st. stacjonarne - wybór profilu dyplomowania 2016

Prodziekani WIMiR

ds. Studenckich dr hab. inż. Sławomir Zimowski

ds. Kształcenia prof. dr hab. inż. Edward Michlowicz

zapraszają studentów kierunku MiBM na spotkanie

ŚRODA 14. 12. 2016 godz. 18.30 sala 100/B2

Wybór Profilu Dyplomowania!!!

III rok MiBM st. stacjonarne - wybór profilu dyplomowania 2016 Wyboru profilu dyplomowania studenci kierunku Mechanika i Budowa Maszyn dokonują poprzez stronę internetową http://www.imir.agh.edu.pl/profil_dyplomowania1617/index.php

U W A G A ! ! !
    Studenci kierunku Mechanika i Budowa Maszyn aktualnie przebywający na urlopie, którzy po urlopie zamierzają kontynuować studia na 6 semestrze, również powinni dokonać wyboru profilu dyplomowania.

• 14 Grudnia 2016

IV rok MiBM oraz IMiM - Egzamin kierunkowy do dyplomu

SPRAWDZIAN TESTOWY
    OGÓLNY EGZAMIN KIERUNKOWY
    dla studentów I – go stopnia
    kierunki: MiBM i IMiM

IV rok MiBM oraz IMiM - Egzamin kierunkowy do dyplomu

• 13 Grudnia 2016

Baza bibliograficzno-abstraktowa MathSciNet

Dostęp do bazy MatSciNet
    Baza bibliograficzno-abstraktowa MathSciNet Biblioteka Wydziałowa WIMiR otrzymała dostęp do bazy bibliograficzno-abstraktowej MathSciNet rejestrującej literaturę matematyczną począwszy od 1940 roku. Baza zawiera dane bibliograficzne z dziedziny matematyki, statystyki, inżynierii, fizyki matematycznej, badań operacyjnych oraz informatyki. Z bazy można korzystać na miejscu w bibliotece WIMiR jak również w Oddziale Informacji Naukowej BG AGH.

• 11 Grudnia 2016

Rok III MiBM - wybór profilu - spotkanie z kadrą dydaktyczną profili energetyka i ekoenergetyka

Osoby zainteresowane studiami w ramach profili dyplomowania "Systemy, maszyny i urządzenia energetyczne" oraz Inżynieria systemów ekologicznych i ekoenergetyka, (Maszyny i urządzenia energetyki odnawialnej) zapraszamy na spotkanie informacyjne godz. 13:10 w wtorek 13.12.2016 r. sala 135 w B2 Ip.
    Rok III MiBM - wybór profilu - spotkanie z kadrą dydaktyczną profili energetyka i ekoenergetyka

• 11 Grudnia 2016

Święta Dzieciom - 12 XII - 14 XII

„Święta Dzieciom 2016” jest to jedenasta edycja akcji prowadzanej w Akademii Górniczo-Hutniczej od 2005 roku.

Święta Dzieciom - 12 XII - 14 XII

• 06 Grudnia 2016

Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską: Badania wskaźników zdoloności skrawnej wysokociśnienowego strumienia wodnościernego w procesach cięcia

W dniu 22 grudnia 2016 r. o godz. 12:00 w AGH, paw. B-II, Ip. sala 110 odbędzie się publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr inż. Rafała Kudelskiego na temat: Badania wskaźników zdoloności skrawnej wysokociśnienowego strumienia wodnościernego w procesach cięcia