Akademia Górniczo Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie AGH

Aktualności - studia doktoranckie

• 04 Listopada 2016

Studia doktoranckie - spotkanie z dziekanem

Studia doktoranckie - spotkanie z dziekanem Zapraszam wszystkich studentów I-o roku studiów doktoranckich WIMiR na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 07.11.2016 r. (poniedziałek) godz. 17:00 w B-2 sala. 110.

dodał: Prodziekan ds. ogólnych
  • 12 Września 2016

Stypendium doktoranckie i projakościowe

Wnioski o stypendia doktoranckie i projakościowe należy składać w dziekanacie studiów niestacjonarnych B-2, p.1, do 30 września 2016 roku. Teksty Regulaminów oraz formularze wniosków dostępne są na stronie głównej Uczelni w zakładce Doktoranci .
    Stypendium doktoranckie i projakościowe

Teksty Regulaminów oraz formularze wniosków dostępne są na stronie głównej Uczelni w zakładce Doktoranci.

• 15 Lipca 2016

Studia doktoranckie - rekrutacja - egzamin wstępny

Egzamin wstępny na Studia Doktoranckie odbędzie się 15 września 2016 r. o g. 10:00 w sali 110 B2 (sala Rady Wydziału). Aby przystąpić do egzaminu należy do 12 września zarejestrować się w systemie e-Rekrutacja i dostarczyć do dziekanatu (B2 parter p.1) komplet dokumentów. Proces (...)
    Studia doktoranckie - rekrutacja - egzamin wstępny

Aby przystąpić do egzaminu należy do 12 września zarejestrować się w systemie e-Rekrutacja i dostarczyć do dziekanatu (B2 parter p.1) komplet dokumentów.

Proces rekrutacji studentów na studia doktoranckie prowadzony jest z wykorzystaniem systemu rekrutacyjnego e-Rekrutacja. Wszystkie innformacje dotyczące procesu rekrutacji podawane są na bieżąco na stronie AGH pod adresem http://www.agh.edu.pl/doktoranci/rekrutacja/.