Aktualności - studia doktoranckie

• 04 Października 2018

Studia doktoranckie - spotkanie informacyjne

Zapraszam uczestników studiów doktoranckich I-go roku Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 9 października 2018 r. o godz. 18:00 w pawilonie B2 s.110 (Rady Wydziału). W ramach spotkania zostaną przekazane informacje dotyczące realizacji (...)
    Studia doktoranckie - spotkanie informacyjne Zapraszam uczestników studiów doktoranckich I-go roku Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 9 października 2018 r. o godz. 18:00 w pawilonie B2 s.110 (Rady Wydziału). W ramach spotkania zostaną przekazane informacje dotyczące realizacji studiów doktoranckich na WIMiR, możliwych do uzyskania stypendiów. Poruszone zostaną również kwestie związane z realizacją doktoratu wdrożeniowego. Na zakończenie spotkania przewidziana jest również dyskusja.

dodał: prodziekan ds. ogólnych Krzysztof Kołodziejczyk