Aktualności - studia doktoranckie

• 04 Października 2018

Studia doktoranckie - spotkanie informacyjne

Zapraszam uczestników studiów doktoranckich I-go roku Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 9 października 2018 r. o godz. 18:00 w pawilonie B2 s.110 (Rady Wydziału). W ramach spotkania zostaną przekazane informacje dotyczące realizacji (...)
    Studia doktoranckie - spotkanie informacyjne Zapraszam uczestników studiów doktoranckich I-go roku Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 9 października 2018 r. o godz. 18:00 w pawilonie B2 s.110 (Rady Wydziału). W ramach spotkania zostaną przekazane informacje dotyczące realizacji studiów doktoranckich na WIMiR, możliwych do uzyskania stypendiów. Poruszone zostaną również kwestie związane z realizacją doktoratu wdrożeniowego. Na zakończenie spotkania przewidziana jest również dyskusja.

dodał: prodziekan ds. ogólnych Krzysztof Kołodziejczyk
  • 06 Września 2018

Studia doktoranckie - Egzamin kwalifikacyjny

Egzamin wstępny na studia doktoranckie na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki odbędzie się w dniu 13 września 2018 r. w sali 110 pawilon B2.
    Rozpoczęcie egzaminu przewidziane jest na godzinę 10:00.

Rozpoczęcie egzaminu przewidziane jest na godzinę 10:00.

Informacje dotyczące procesu rekrutacji oraz wymaganych dokumentów znajdują się na stronie:https://www.agh.edu.pl/doktoranci/rekrutacja/

Uwaga!

W kryteriach kwalifikacyjnych uwzględniane są osiągnięcia dodatkowe kandydata, dlatego bardzo proszę o przygotowanie zestawienia osiągnięć dodatkowych zgodnie z wzorem (Zestawienie_osiagniec_wzor.doc ).
    Zestawienie osiągnięć dodatkowych kandydat jest zobligowany do przesłania jako plik (.doc lub .docx) systemie https://rekrutacja.doktoranci.agh.edu.pl/.

Kandydaci na studia doktoranckie w ramach programu "Doktorat Wdrożeniowy" oprócz zestawienia osiągnięć dodatkowych są zobligowani do przesłania w systemie rekrutacyjnym następujących dokumentów:

- dane do załącznika 2 (wzór do wypełnienia - Doktorat_Wdrożeniowy_dane_do_zał2.doc)

- kopię dokumentu potwierdzającego, że osoba przyjęta na studia doktoranckie w ramach programu jest lub zostanie zatrudniona w pełnym wymiarze czasu pracy przez przedsiębiorcę albo inny podmiot, który wyraził zgodę na jej udział w studiach doktoranckich w ramach programu.

- kopię oświadczenia osoby przyjętej na studia doktoranckie w ramach programu, o wyrażeniu zgody na przetwarzanie jej danych osobowych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922)

• 27 Czerwca 2018

Rekrutacja na studia doktoranckie r.ak. 2018-2019

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki w roku akademickim 2018/2019 będzie prowadził: stacjonarne studia doktoranckie w dyscyplinach: Automatyka i Robotyka, Mechanika, Budowa i Eksploatacja Maszy, stacjonarne studia doktoranckie "Akustyka. Informacje dotyczące naboru na (...)

• stacjonarne studia doktoranckie w dyscyplinach:
      • Automatyka i Robotyka,
      • Mechanika,
      • Budowa i Eksploatacja Maszy,
    • stacjonarne studia doktoranckie "Akustyka.

Informacje dotyczące naboru na ww. studia, zasad rekrutacji, kalendarza (egzaminu wstępnego), wymaganych dokumentów znajdują się na stronie https://www.agh.edu.pl/doktoranci/rekrutacja/

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać w wersji elektronicznej za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego, oraz złożyć w wersji papierowej  w dziekanacie pawilon B2, p.1.